Inteligentné monitorovanie

Inteligentné monitorovanie

Služba Inteligentné monitorovanie predstavuje flexibilné riešenie pre komplexné monitorovanie zdravotného stavu našich pacientov. Klientom ponúkame dlhodobé monitorovanie biologických funkcií sadou najmodernejších telemedicínskych prístrojov.

Domáce inteligentné monitorovanie na diaľku je jednoduchým spôsobom ako zaručiť klientovi maximálne bezpečie s nepretržitým medicínskym dohľadom v pohodlí  domova. Klient si domov odnesie certifikované zariadenia, ktoré s lekárskou presnosťou zaznamenávajú EKG, krvný tlak, tepovú a dychovú frekvenciu, saturáciu krvi kyslíkom, telesnú teplotu a hmotnosť. Všetky údaje sa zároveň bezpečne prenášajú do medicínskeho portálu, priamo k lekárovi, ktorý sa má tak možnosť vzdialene sa o Vás starať.

Absolútnym unikátom tejto služby je exkluzívne využitie špeciálneho algoritmu umelej inteligencie, ktorý zaznamenávané dáta dokáže spracovať, vyhodnotiť a upozorniť lekára 6 až 24 hod. pred hroziacim zhoršením zdravotného stavu. Jedná sa o vôbec prvý software umelej inteligencie na svete, ktorý je certifikovaný ako medicínske zariadenie a my Vám ho ako jedni z prvých v Európe prinášame. 

Premedix Clinic