Praktické informácie

AKO SA K NÁM DOSTANETE

Kliniku Premedix môžete navštíviť hneď niekoľkými spôsobmi.

Na našu adresu, Medená 18 v Starom Meste viete prísť pohodlne autom, pričom zaparkovať môžete priamo pred vchodom do ambulancie na vyhradenom parkovacom mieste číslo 55. V prípade obsadenosti parkovacieho miesta,  parkovanie nájdete aj  vedľa ambulancie v Garage Old Town – Medená. Pokiaľ preferujete ekologickejší spôsob dopravy, dostanete sa k nám pohodlne z troch električkových zastávok:

Námestie Ľudovíta Štúra (električky 1 a 4), z ktorého popri Redute pôjdete rovno približne 400 metrov (3-4 minúty) až k ambulancii.

Šafárikovo námestie (linky 1, 3, 4 a početné autobusové spoje), opäť 4-minútovou prechádzkou popri budove Právnickej fakulty UK po Tobruckej ulici s odbočením doprava na Medenú.

Námestie SNP (po novom Centrum, spoje 1, 3, 4) po Štúrovej ulici približne 4 minúty, pričom za predajňou drogérie zabočíte doprava.

Pokiaľ pred návštevou lekára preferujete prechádzku popri Dunaji, potom prosím z  Rázusovho nábrežia na úrovni sochy Ľudovíta Štúra pred Redutou, prejdite k Ministerstvu životného prostredia a popri ňom zabočíte doprava na Medenú. Odtiaľ je už len na skok k dverám našej kliniky.

Premedix Clinic